short gray hairstyles elsa braid wig latex lingerie hair straightening cream in japan thinhairthick topper reviews latex dresses uk
My House Hotel Emek Salonu

Eşsiz servisi ve olanakları ile MyHouse Hotel, toplantı ve konferansınızın mesajını katılımcılara iletebileceğiniz en ideal ortamı sunuyor. Modern ekipmanlarla donatılmış 70 kişilik Emek Salon ve 250 kişilik Roof Salon sizlere ve konuklarınıza ev sahipliği yapıyor. İstenildiği taktirde salonlarımız modern sistemler ile bölünerek de kullanılabiliyor.
Salonumuzda WI-FI internet sistemi, ses sistemi, müzik sistemi, konuşmacı kürsüsü, DVD/VCD/CD oynatıcı, projektör ve ‘Flipchart’ donanımıyla konferans, toplantı, seminerlerinizi eksiksiz-kesintisiz gerçekleştireceksiniz.Salonlarımızda tüm grup organizasyonlarınız ve toplantılarınız için istenilen her düzende ‘düğün, nişan, sünnet, toplantı, iş yemeği, kokteyl ve coffee break düzeni oluşturulmaktadır. Düzenleyeceğiniz toplantılarınız için de gerekli tüm malzeme ve ekipmanlar, profesyonel ekibimiz eşliğinde sizlerin hizmetinde olacaktır. Sizleri ve misafirlerinizi ağırlamaktan gurur duyuyoruz.

Haberdar ol